امروز سه شنبه ، ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
ثبت نام کلاس های مداحی

بسم الله الرحمن الرحیم

با عنایات خداوند متعال یک دوره دیگر از دوره های آموزشی (از محرم تامحرم) مرکز آموزش مداحی تهران  به پایان رسید این مرکز که از اوایل انقلاب با زحمات بی وقفه استادسازگار تا بحال ذاکرین بسیاری را جهت نوکری حضرت سیدالشهدا ع به جامعه امروزی تحویل داده است  با تعلیم دوره های آموزشی در زمینه های غزل خوانی قصیده خوانی روضه خوانی  ، آداب وفنون مداحی برحسب نوع زمان مکان ومناسبت ، شعرشناسی  نوحه خوانی  ، اخلاق ومنش مداحی ، تاریخ شناسی ، مقتل و.... امروزه با بکارگیری از تجارب اساتید خبره و الگو برداری از ذاکرین برجسته کشور برآن است تا رسالت امر ذاکری و مداحی خاندان اهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام را به نحو احسنت اجرا نماید.

لذا با فرارسیدن ماه محرم و شروع فصل نوکری ،  ثبت نام دور جدید این مرکز (دوره محرم تامحرم) با زعامت استادسازگار ومدیریت آقای زهیرسازگارآغاز گردید.

شرایط ثبت نام:

  1. پرکردن فرم ثبت نام درزمان تعیین شده آن
  2. قبولی در تست صدا
  3. واریزشهریه یکساله به مبلغ پانصدهزارتومان
  4. به همراه داشتن دوقطعه عکس وکپی کارت ملی

 

شایان ذکراست عزیزانی که شرایط ثبت نام را نداشته باشند میتوانند در کلاس های صبح جمعه استادسازگار به صورت عمومی ورایگان شرکت نمایند

ضمنا برخلاف سنوات قبل ظرفیت تعداد افراد کلاس به صورت 50نفره ومحدود می باشد بدیهی است با تکمیل ظرفیت کلاس دومی در صورت رسیدن تعداد افراد به حدنساب تشکیل می گردد

زمان ثبت نام: شنبه یکشنبه دوم وسوم شهریورماه از ساعت 17الی 19

مکان :امام علی ع خاوران غرب خیابان شیرازی کوچه عسگری حسینیه مکتب امام باقرع

 

t.me/majma110 

t.me/ostadsazgar

عزیزانی که نتوانستند به هردلیلی در زمان مقرر ثبت نام نمایند می توانند بااقای جعفری به شماره 09213260914 جهت ثبت نام تماس بگیرند.

#مرکزآموزش_مداحی_تهران

(( #مجمع_الذاکرین_تهران))